Porady

Kiedy potrzebuję ubezpieczenia na życie?

Są osoby, które - mając świadomość zagrożeń, z jakimi można spotkać się w życiu - chcą zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich dzieci. Decydują się więc na ubezpieczenie na życie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala na zapewnienie finansowej ochrony na wypadek śmierci lub poważnego wypadku i choroby pozbawiających całkowitej zdolności do pracy.

więcej...

Czy mogę mieć więcej niż jedną polisę na życie?

Chcesz zapewnić swoim bliskim finansową ochronę w sytuacji, gdy Ciebie zabraknie? Zależy Ci na tym, by zaoszczędzić dodatkowy kapitał, który przeznaczysz na dostatnie życie na emeryturze? A może chcesz zapewnić swoim dzieciom finansowe wsparcie, gdy będą wchodziły w dorosłość? Polisa na życie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

więcej...

Ubezpieczenie na wartość odtworzeniową a ubezpieczenie na wartość rzeczywistą

Nie chcesz stracić dorobku swojego życia, dlatego decydujesz się na ubezpieczenie majątkowe? Zróżnicowana oferta w ramach polisy budzi wątpliwości? Zastanawiasz się na czym polega różnica między ubezpieczeniem na wartość odtworzeniową a ubezpieczeniem na wartość rzeczywistą? Wystarczy poznać istotę funkcjonowania obu rozwiązań i wybrać to, które najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

więcej...

Ubezpieczenia

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz.
+48