Artykuły

Kiedy refinansowanie się opłaca?

Kredyty hipoteczne, zaciągane kilka lat temu charakteryzowały się stosunkowo wysokimi marżami. Porównując ich wartość z obecnymi, różnica może wynieść nawet kilka punktów procentowych. Osoby, które zdecydowałyby się na kredyt hipoteczny dziś, mogłyby uzyskać go na korzystniejszych warunkach.

więcej...

Jaki kredyt na remont mieszkania?

Raz na jakiś czas każde mieszkanie wymaga odświeżenia. Do tego potrzebne są ogromne środki finansowe. Nie każdy posiada oszczędności, by z nich w całości sfinansować remont mieszkania. Z pomocą przychodzą więc banki, które oferują swoje produkty.

więcej...

Czy warto ubezpieczyć mieszkanie?

Dom to nieruchomość, na którą większość z nas pracuje całe życie. Choć zwykle nie myślimy o tym, co złego może nas spotkać w przyszłości, zdarzają się nieprzewidziane sytuacje losowe, które sprawiają, że w jednej chwili tracimy cały dorobek życia.

więcej...

By kredyt nie stał się pułapką…

Aby pozyskać pieniądze na spełnianie swoich marzeń czy zaspokojenie kolejnych potrzeb, coraz częściej koszystamy z dogodnych kredytów. Jednak co zrobić aby nie wpaść w pułapkę, gdy łączna kwota zobowiązań przekracza nasze dochody?

więcej...

Korzystniejszy kredyt, czyli co możemy zyskać?

Ostatnimi czasy banki przyzwyczaiły nas do bardziej rozważnej polityki kredytowej. Kiedy w finansach światowych wciąż jeszcze słychać echo kryzysu, instytucje bankowe znów zaczynają starać się o zdobycie klientów.

więcej...

Rodzina na swoim - dopłaty nawet po rozwodzie

Rozwód małżonków, którzy zaciągnęli kredyt hipoteczny w ramach rządowego programu „Rodzina na Swoim” nie oznacza utraty uzyskanych dopłat. Obowiązują one nawet wtedy, gdy z umowy kredytowej zostanie wyłączony jeden ze współmałżonków.

więcej...

Rekomendacja S, czyli od 2012r. trudniej o kredyt mieszkaniowy

Wraz z nadejściem roku 2012 w życie wchodzą kolejne zapisy Rekomendacji S, która określa, w jaki sposób banki powinny sprzedawać kredyty hipoteczne.

więcej...

Pierwsza 1 2 3 Ostatnia

Kredyty

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz.
+48